Найближчі події

Кодацький Трейл (Архив)

https://events.startdnipro.com/event/kodackii-treil

Дорослі дистанції (від 16 років): 12 км та 6 км.

Дитячі забіги: 100 м (0-6 років), 400 м (7-11 років), 1 км (12-15 років).

Коли: 29 жовтня.

Траса пролягатиме по бездоріжжю. Старт відбудеться в одній з лісопаркових зон міста. Перепад висоти близько 30 метрів на одному кілометрі.

Партнери

NEFTEK

Постійний партнер наших забігів - паливна компанія NEFTEK.

Компанія підтримує спорт та активний спосіб життя. Усі призери Кодацького Трейлу на дистанціях 6 та 12 км отримають від нашого партнера сертифікати на паливо та смачні бургери.

NEFTEK Origin — це оригінальне європейське пальне, без присадок та домішок, яке доставляється з кращих заводів. Ці заводи мають бездоганну репутацію виробників пального високої якості, де піклуються про динаміку та збереження двигунів вашого авто.

Підтримаємо спорт та здоровий спосіб життя разом!

NEFTEK — зберігає те, що любиш!

https://neftek.ua/

«АБК Дніпро»

Партнер Кодацького трейлу – компанія «АБК Дніпро», яка надає водичку ТМ «Петриківська» для усіх заходів, які ми влаштовуємо.☺️

Алкогольно-безалкогольний комбінат Дніпро - підприємство, яке виробляє алкогольну та безалкогольну продукцію для всієї України 🇺🇦

Компанія є волонтером та допомагає усім, хто цього потребує🤍

Наразі «АБК Дніпро» кожен місяць безкоштовно відвантажує воду ТМ «Петриківська» у понад 12 лікарень Дніпра та Дніпропетровської області, активно співпрацює з волонтерами 💙💛

На комбінаті використовуються автоматизовані сучасні лінії з розливу води. Якість води, що пропонує компанія «АБК Дніпро», перевіряється на кожному етапі підготовки, відповідає світовим стандартам та гігієнічним вимогам 💦

Замовлення можна зробити на сайті: https://voda-abkd.com/

або за телефонами:

+38 (067)560-9-555, +38 (067)627-8-291.

Разом до перемоги!🇺🇦

Драміком

🎭 Чи любите ви театр, так як любимо його ми?


Усі переможці на дорослих дистанціях отримають запрошення на 2 особи на виставу «АКАДЕМІЯ СМІХУ»від нашого постійного партнера – Дніпровського академічного театру драми та комедії.


Якщо хочете подарувати собі миті насолоди та пережити захоплюючі емоції під час вистав, які пропонує 97-й театральний сезон, 🎭 завітайте до театру Драміком.

🎫 Квитки на вистави можна придбати онлайн: https://dramicom.dp.ua/afisha

або в касі театру, яка працює з 12:00 (вихідний понеділок).

📲 Телефони каси театру:

+38 (056)-377-49-58,

+38 (099)-769-04-77.

Драміком у соцмережах:

https://www.facebook.com/dramicom

https://www.instagram.com/dramicom_theater/

Creative States

Хочемо представити ще одного партнера Кодацького Трейлу - Creative States, українську сервісну компанію, яка будує екосистему продуктів для лайфстайлу повного циклу: від офісних рішень для роботи — до супроводу дозвілля та розвитку резидентів мережі та їх близьких.

Creative States - найбільша стабільна та швидкозростаюча мережа в Україні, яка оперує 6 просторами загальною площею 20000 м², одна з яких Creative State of Dnipro, яка знаходиться за адресою вул. Барикадна 16, де власне відбудеться видача стартових пакетів.

Creative States — єдиний представник України у переліку “Around the World in 250 Coworking Spaces”.

Глобальний state of mind компанії – створення усіх умов для відчуття «нормальності» сьогодні.

https://creativestates.net/dnipro

Ukei sweet

Усіх призерів Кодацького Трейлу чекають смачні призи від кондитерської фабрики Ukei sweet. Переможці на дистанціях 6 та 12 км отримають тортики, а призери – тістечка безе, що тануть у роті. Також безе чекають на переможців та призерів дитячих забігів.🍰

Ukei sweet - національний виробник з Дніпра, представлений торговельними марками Ukei sweets (українські солодощі) та ласощі "Ням-ням".

Продукція фабрики завжди свіжа та смачна, бо виготовляється з якісної сертифікованої сировини за новітніми стандартами та технологіями.

Продукцію фабрики ви можете знайти в мережі супермаркетів "Варус", "Петриківка", магазинах "Цукерочка" та "Вкуся".

Детальніше про смачненьке від Ukei sweet – тут: https://instagram.com/sweets_nymnym_ua?igshid=Y2I2MzMwZWM3ZA==