Найближчі події

Dnipro Love Run 2024

18 лютого відбудеться традиційний забіг Dnipro Love Run 2024! На вас чекатиме естафета з чотирьох етапів: 1 км, 2 км, 3 км та 4 км. Учасники останнього етапу стартуватимуть у форматі гандикапу.
Реєстрація: https://events.startdnipro.com/event/dnipro-love-run-2024

Партнери

Neftek

Neftek
🎁 Кожен з учасників команд-призерів та переможців естафети Dnipro Love Run отримає приємні подарунки від нашого постійного партнера – Neftek.

Компанія вже багато років підтримує спорт та активний спосіб життя. Тому переможців та призерів естафети чекають сертифікати на 10 л пального та каву із соковитими бургерами на заправках NEFTEK.

NEFTEK Origin — це оригінальне європейське пальне, без присадок та домішок, яке доставляється з кращих заводів. Ці заводи мають бездоганну репутацію виробників пального високої якості, де піклуються про динаміку та збереження двигунів вашого авто.

Підтримаємо спорт та здоровий спосіб життя разом!

NEFTEK — зберігає те, що любиш!

АБК Дніпро

АБК Дніпро
Як і завжди, партнер наших змагань – компанія «АБК Дніпро». Вона надає водичку ТМ «Петриківська» для усіх заходів, які ми влаштовуємо. Отже, і на Dnipro Love Run 2024 ніхто від спраги не страждатиме.😉

Алкогольно-безалкогольний комбінат Дніпро - підприємство, яке виробляє алкогольну та безалкогольну продукцію для всієї України 🇺🇦

Компанія є волонтером та допомагає усім, хто цього потребує🤍

Наразі «АБК Дніпро» кожен місяць безкоштовно відвантажує воду ТМ «Петриківська» у понад 12 лікарень Дніпра та Дніпропетровської області, активно співпрацює з волонтерами 💙💛

На комбінаті використовуються автоматизовані сучасні лінії з розливу води. Якість води, що пропонує компанія «АБК Дніпро», перевіряється на кожному етапі підготовки, відповідає світовим стандартам та гігієнічним вимогам 💦

Замовлення можна зробити на сайті: https://voda-abkd.com/

або за телефонами:

+38 (067)560-9-555, +38 (067)627-8-291.

Разом до перемоги!🇺🇦

ДРАМІКОМ

🎭 Найшвидших фінішерів забігу Dnipro Love Run 2024 чекає сюрприз від нашого постійного партнера – Дніпровського Академічного Театру драми та комедії!

Переможці в основному заліку отримають запрошення на 2 особи на роковану історію «КАССАНДРА» за твором видатної української поетеси Лесі Українки. Вистава відбудеться 25 лютого о 16:00.

Пориньте у дивовижний світ фантазії та мрій разом з театром Драміком. Вистави, які пропонує 97-й театральний сезон, допоможуть ненадовго відволіктись від важких буднів та наповнитись енергією.

У стартовому пакеті на вас чекатиме буклет з репертуаром на березень.😉
---
🎫 Квитки на вистави можна придбати онлайн або в касі театру, яка працює з 12:00 (вихідний – понеділок).

📲 Телефони каси театру:

+38 (056)-377-49-58,

+38 (099)-769-04-77.

Pizza Day

Pizza Day
🍕Трошки мотивації від Pizza Day для учасників естафети Dnipro Love Run 2024!

Призери та переможці В УСІХ КАТЕГОРІЯХ (серед клубів, серед корпоративних команд та у відкритому класі) отримають сертифікати на соковиту і запашну піцу.

Якщо хтось ще не знає мережу піцерій Pizza Day - із задоволенням знайомимо з нашим партнером!

Це мережа піцерій № 1 в Україні, де готують піци у форматі відкритої кухні!

Протягом 5 років було відкрито більше 150 закладів у 18 містах нашої країни, та щомісяця відкриваються нові піцерії, щоб від околиці до столиці українці мали можливість куштувати найсмачнішу піцу.

Pizza Day - це про якість та сервіс!

Реєстрація на естафету триває за посиланням: https://events.startdnipro.com/event/dnipro-love-run-2024?fbclid=IwAR3W6GDny7TZCtK0DQ7dSVXlO-LbnZPXyQk8HQv9S4YQUe1DyxIm4J58-vA